PRE-SEASONTRAININGEN

We hebben de voorbije maanden niet kunnen genieten van jeugdvoetbal. Onze kinderen moesten thuisblijven en hebben zich niet kunnen uitleven op het voetbalveld. Het is belangrijk dat we er nu het beste van maken. We willen als voetbalclub onze sociale rol opnemen en perspectief en hoop bieden aan onze jeugdspelers.

Daarom zijn we op 18 mei 2020 terug opgestart met de ploegtrainingen. 

Daarbovenop organiseren we ook pre-season trainingen. Want wij, als club, willen er alles aan doen om spelers terug “in vorm” te krijgen met het oog op komend voetbalseizoen. En willen zorgen dat onze spelers nog zoveel mogelijk voetbalplezier beleven. Meer info vind je lager. Je kunt je ook meteen inschrijven.

AANPAK

Verschillende oefeningen onder leiding van gediplomeerde trainers en coördinators van onze club KFC HEUR TONGEREN.
10 trainingen, verdeeld over drie weken.
Functioneel technische oefeningen, techniekoefeningen, pass – en trapvormen,…

VOOR WIE?

Spelers van U6 tot en met U19.

Iedereen is welkom. Het maakt niet uit of je voetbalt in onze club of op welk niveau je voetbalt. Wij stellen deze trainingen open voor iedereen die zich optimaal wil voorbereiden op het komende voetbalseizoen. En die met FUN terug wil genieten van voetbal.

Voor doelmannen voorzien we aparte trainingen! Zij mogen zich ook inschrijven. Wij voorzien keeperstrainers van onze club om ze klaar te stomen.

NIVEAU?

Het niveau waarop je speelt maakt niets uit. Wij trachten de groepen in te delen op een manier dat iedereen er iets aan heeft. Ook al hebben kinderen geen ervaring met voetballen. Iedereen is welkom!

WAAR?

Op ons kunstgrasveld in Jeugdcomplex ‘Kleinveldje’

WANNEER?

Zaterdag 13 juni
Dinsdag 16 juni – Donderdag 18 juni – Zaterdag 20 juni
Dinsdag 23 juni – Donderdag 25 juni – Zaterdag 27 juni
Dinsdag 30 juni – donderdag 02 juli – Zaterdag 04 juli

PRIJS?

100 euro voor spelers van KFC Heur Tongeren (85 euro voor 2de persoon van het gezin die inschrijft)
110 euro voor spelers van andere clubs

INSCHRIJVEN

Doe je via deze link.